Marmaris Selimiye Fotoğrafları

Selimiye Fotoğrafları Muğla’nın cennet köşelerinden biri

Selimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comBence en güzeli Selimiye’ye tepeden bakmak. Yakından o kadar da çekici değil :)

Selimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comBi kırmızı araba denk gelmedi ki arkadaş şöyle Selimiye fotoğrafı tam olsunSelimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comKöy dediğin Bağsaray arkadaş. Burası köy falan değil valla

Selimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comBöyle denk getirebilmek o kadar da kolay değil haa bilesiniz :)

Selimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comPek ümitli değildim ama bence fena olmadı Selimiye gece pozlamasıSelimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comSelimiye Mavisi diye bi renk varmış. Onu öğrendim bu seyahatimde

Selimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comNeredeyse galaksiyi de kadraja alıyormuşum ama çektiğimde fark edemedim maalesef. Eve gelip de fotoğrafları incelemeye başlayınca bu kadraj çıktı ortaya. Hatta orada bi kale gibi bi yapı var sanki :)

Gezi yazıları ve fotoğraflar için siteme abone olabilirsiniz. Selimiye Fotoğrafları için görüş ve taleplerinizi aşağıdaki yorum bölümüne yazarak bana ulaşabilirsiniz.

Son gezi yazılarım

Bayram Aynı, Değişen Biz

Bayram Aynı, Değişen Biz

Bayramı bayram yapanın “eski” olması gibi gelir oldu artık hepimize. Ama bayramı bayram yapan insan aslında. “Nerede o eski bayramlar?” denir ya, aslında bayramın bir yere gittiği yok. Bayram aynı bayram da değişen bizleriz. Ve bir de virüsler (2020 için özel not)…

read more
Bi’ Kahve?

Bi’ Kahve?

Üç seferde alınır kahve cezveden… İlki köpüğü, İkincisi lezzeti, üçüncüsü sohbeti için… İyidir benim elimin ayarı. Köpüğü de lezzeti de şaşmaz. Peki ya sohbeti?

read more
Zor Yollar, Mutlu Sonlar

Zor Yollar, Mutlu Sonlar

Bu bahsettiğim bir haftalık bir tatil için bir hazırlık belki. Ya böyle bir hazırlığı bir milletinin geleceği için yapıyorsan?
Nasıl bir zekan ve azmin olmalı  yolculuktaki bütün zorluklara rağmen hedefe ulaşmanın yolunu aramak için, nasıl bir motivasyonun olmalı?

read more
Yoruma abone ol
Haber ver
guest
Lütfen isminizi girin
2 Comments
en eski
en yeni en popüler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
setenay süzer
setenay süzer
1 yıl önce

Fotoğraflar,özellikle gece çekimi süper.Tebrikler

0 0 vote
Article Rating
0
Az çok demeyin... Yorum yapmadan geçmeyin :)x
()
x

Pin It on Pinterest

Share This