Marmaris Selimiye Fotoğrafları

Selimiye Fotoğrafları Muğla’nın cennet köşelerinden biri

Selimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comBence en güzeli Selimiye’ye tepeden bakmak. Yakından o kadar da çekici değil :)

Selimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comBi kırmızı araba denk gelmedi ki arkadaş şöyle Selimiye fotoğrafı tam olsunSelimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comKöy dediğin Bağsaray arkadaş. Burası köy falan değil valla

Selimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comBöyle denk getirebilmek o kadar da kolay değil haa bilesiniz :)

Selimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comPek ümitli değildim ama bence fena olmadı Selimiye gece pozlamasıSelimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comSelimiye Mavisi diye bi renk varmış. Onu öğrendim bu seyahatimde

Selimiye Fotoğrafları Marmaris Muğla Türkiye Çekergezer Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com. www.cekergezer.comNeredeyse galaksiyi de kadraja alıyormuşum ama çektiğimde fark edemedim maalesef. Eve gelip de fotoğrafları incelemeye başlayınca bu kadraj çıktı ortaya. Hatta orada bi kale gibi bi yapı var sanki :)

Gezi yazıları ve fotoğraflar için siteme abone olabilirsiniz. Selimiye Fotoğrafları için görüş ve taleplerinizi aşağıdaki yorum bölümüne yazarak bana ulaşabilirsiniz.

Son gezi yazılarım

2 Comments

 1. setenay süzer

  Fotoğraflar,özellikle gece çekimi süper.Tebrikler

  Reply
  • Çekergezer

   Çok teşekkür ederim efenim. Sevindim beğenmenize. Güzel günler dilerim

   Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *