Tırnak İçinde

Tırnak İçinde

Konuşmada tırnak içinde kullanımı nasıl yapılıyor. Tırnak içinde nasıl kullanılır, Tırnak içinde yeniden tırnak içinde cümle yazımı

read more
Dokuz Koz

Dokuz Koz

Instagram Facebook LinkedIn Pinterest Youtube Twitter tumblr Yalnızlığı tak eden goca garıcık evlenmek istermiş ama utandığı için bunu bi' türlü çocuklarına söyleyemezmiş. "Bu yaşa geldin de hala goca peşinde mi goşuyon" derler diye utanırmış zaar naapsın. Gel zaman...

read more
Dilin Kemiği

Dilin Kemiği

Dilin Kemiği Var Mıdır? Os Hyoideum Nedir Neden dilin kemiği yoktur denir? Deyim ne anlama gelmektedir. Dil kemiğinin adli tıptaki önemi nedir?

read more
Kapak Olsun

Kapak Olsun

InstagramFacebookLinkedInPinterestYoutubeTwittertumblr Başını bir tülbentle boynunun altından bağlamış, endişesi gözlerinden okunan, 60'lı yaşlarını çoktan devirmiş bir teyzeydi hastane koridorundaki bekleme koltuğunda oturan ve sırasının ne zaman geleceğini endişeli...

read more
Flamingolar

Flamingolar

Huzura yürümek diye bir şey vardır ya işte bu an tam da o andı benim için. Güneş doğuyor, elimde kahve, flamingolar, kuşların cıvıltıları ve hafiften esen rüzgarın sesi.

read more
E Nabız Nasıl Kullanılır?

E Nabız Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda sıkça duymaya başladığımız E Nabız uygulaması ve kullanım kolaylıkları hakkında yazmak istiyorum. E Nabız nasıl kullanılır? E Nabız kayıt işlemleri nasıl yapılır? E Nabız aracılığı ile hangi bilgilere ulaşabiliyoruz? Bu konularda genel bir bilgilendirme...

read more
Sahip Çık Huyuna

Sahip Çık Huyuna

Ebkem bir aşkı taşıyacaklar dillerinin ucunda. Birbirlerinin sesinden duymayacakları sözler biriktirecekler. Geleceği, geçmişe koyacaklar…

read more

Top 20 Blog

 1. Dalyan Nehri Köyceğiz Muğla Türkiye Gezgin Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com www.cekergezer.com Dalyan Gezi Rehberi (13,227)
 2. Çamlıdere (11,067)
 3. Eymir Gölü Fotoğrafları Ankara Türkiye Çekergezer Hakan Aydın www.cekergezer.com www.cekergezer.com Eymir Gölü (10,618)
 4. Uzak Şehir Tuncel www.cekergezer.com Hakan Aydın Uzak Şehir Tunceli (10,565)
 5. Karantina Adasında Günbatımı www.cekergezer.com Hakan Aydın Karantina Adası Urla (9,437)
 6. Yeşilyayla fotoğrafları Korkuteli Antalya Çekergezer Hakan Aydın Gezgin Fotoğrafçı www.cekergezer.com www.cekergezer.com Yeşilyayla (8,924)
 7. Abant Gölü Bolu Tabiat Parkı Çekergezer Hakan Aydın www.cekergezer.com Abant Gölü (8,576)
 8. Yılkı Atları Fotoğrafları www.cekergezer.com ÇekerGezeR Hakan Aydın Yılkı Atları (8,276)
 9. Kıbrıs Gezilecek Yerler Çekergezer Hakan Aydın www.cekergezer.com www.cekergezer.com Kıbrıs Gezi Rehberi (8,236)
 10. Amos Koyu Fotoğrafları, Turunç Marmaris Muğla Çekergezer Hakan Aydın Gezgin Fotoğrafçı www.cekergezer.com www.cekergezer.com Marmaris Gezi Rehberi (8,189)
 11. www.cekergezer.com Çekergezer Hakan Aydın Çeşnigir Köprüsü, Kırıkkale - Turkey Çeşnigir Köprüsü (8,049)
 12. Karacaören Barajı Burdur Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları Gezgin Fotoğrafçı www.cekergezer.com Karacaören Barajı (8,000)
 13. Kıbrıs Gezilecek Yerler Çekergezer Hakan Aydın www.cekergezer.com www.cekergezer.com Mavi Köşk (7,932)
 14. Kırşehir Kaman Fotoğrafları Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları Gezgin Fotoğrafçı www.cekergezer.com Kaman Gezilecek Yerler (7,930)
 15. www.cekergezer.com Çekergezer Hakan Aydın Fethiye Fotoğraf Festivali Fethiye Gezi Rehberi (7,831)
 16. Alaçatı Ot Festivali Çeşme İzmir Türkiye Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları www.cekergezer.com www.cekergezer.com Alaçatı Ot Festivali (7,383)
 17. Hamamönü Fotoğrafları Ankara Türkiye Çekergezer Hakan Aydın www.cekergezer.com Hamamönü (7,218)
 18. www.cekergezer.com ÇekerGezeR Hakan Aydın Yedigöller, Bolu - Turkey Yedigöller (6,514)
 19. Teos Marina Sığacık'ta Günbatımı www.cekergezer.com Hakan Aydın Sığacık (6,337)
 20. Bayır Köyü Marmaris Eski Yağhane Muğla Türkiye Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları Gezgin Fotoğrafçı Bayır Köyü (6,090)

Archives

Pin It on Pinterest

Share This