Flamingolar

Flamingolar

Huzura yürümek diye bir şey vardır ya işte bu an tam da o andı benim için. Güneş doğuyor, elimde kahve, flamingolar, kuşların cıvıltıları ve hafiften esen rüzgarın sesi.

read more
E Nabız Nasıl Kullanılır?

E Nabız Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda sıkça duymaya başladığımız E Nabız uygulaması ve kullanım kolaylıkları hakkında yazmak istiyorum. E Nabız nasıl kullanılır? E Nabız kayıt işlemleri nasıl yapılır? E Nabız aracılığı ile hangi bilgilere ulaşabiliyoruz? Bu konularda genel bir bilgilendirme...

read more
Sahip Çık Huyuna

Sahip Çık Huyuna

Ebkem bir aşkı taşıyacaklar dillerinin ucunda. Birbirlerinin sesinden duymayacakları sözler biriktirecekler. Geleceği, geçmişe koyacaklar…

read more
Bir Arşivden Fazlası

Bir Arşivden Fazlası

Elbette güzel olanlar kadar unutmak istediğimiz şeyler de vardır geçmişimizde. Belki bazıları için güzel olanlardan daha çok silinmek istenen anılar vardır ama işte o iş öyle değil diyorlar.  Çünkü geçmişini görmezden gelmenin kimseye faydası yok.

read more
37 Numara

37 Numara

Kırmızı bir ruju vardı mesela. Nefret ederdim kırmızıdan. Bir de ruj yani… “Ayy bu ne anne yaa, sürme şunu.” derdim. Şarkı söyleyerek toz alırken “Sen biraz büyü de görürüm ben seni.” derdi o da…

read more
Gülşehir

Gülşehir

Gülşehirliyim ben. Nevşehir’in ilçelerinden biri. Avanos’u, Ürgüp’ü, Göreme’yi, Zelve’yi, Uçhisar’ı duyan çoktur da Gülşehir pek bilinmez. Gezginlerin suçu değil elbette bu.

read more
Kadın Dediğin…

Kadın Dediğin…

“Kadın dediğin…” diye başlayan cümleler vardır ya hani,ben pek haz etmem o cümlelerden. Bir kalıba sığdırılamaz kadın. Her kalıp sığ kalır.

read more
Odalar Ve Aynalar

Odalar Ve Aynalar

Her insanın, aynalarını kırdığı karanlık bir odası vardır, içinde bir yerlerde! Kimi zaman kaçtığı, kimi zaman sığındığı… Saklandığında kimseler bulamasın diye adresi gizlide tutulan bir odacık…

read more
Bayram Aynı, Değişen Biz

Bayram Aynı, Değişen Biz

Bayramı bayram yapanın “eski” olması gibi gelir oldu artık hepimize. Ama bayramı bayram yapan insan aslında. “Nerede o eski bayramlar?” denir ya, aslında bayramın bir yere gittiği yok. Bayram aynı bayram da değişen bizleriz. Ve bir de virüsler (2020 için özel not)…

read more
Bi’ Kahve?

Bi’ Kahve?

Üç seferde alınır kahve cezveden… İlki köpüğü, İkincisi lezzeti, üçüncüsü sohbeti için… İyidir benim elimin ayarı. Köpüğü de lezzeti de şaşmaz. Peki ya sohbeti? “Yalnızlığı sever kahve!” derler ama

read more
Zor Yollar, Mutlu Sonlar

Zor Yollar, Mutlu Sonlar

Bu bahsettiğim bir haftalık bir tatil için bir hazırlık belki. Ya böyle bir hazırlığı bir milletinin geleceği için yapıyorsan?
Nasıl bir zekan ve azmin olmalı  yolculuktaki bütün zorluklara rağmen hedefe ulaşmanın yolunu aramak için, nasıl bir motivasyonun olmalı?

read more
“Büyüktür” 65!

“Büyüktür” 65!

Tam da bu yüzden, suçlu oldukları ya da sebep oldukları için değil de bu kadar muhteşem oldukları için korumak istiyoruz onları. Hastalanmasınlar, yanımızda kalsınlar hep diye birazcık evlerinde kalsınlar istedik.

read more

Top 20 Blog

 1. Dalyan Nehri Köyceğiz Muğla Türkiye Gezgin Fotoğrafçı Hakan Aydın www.cekergezer.com www.cekergezer.com Dalyan Gezi Rehberi (12,406)
 2. Çamlıdere (10,400)
 3. Eymir Gölü Fotoğrafları Ankara Türkiye Çekergezer Hakan Aydın www.cekergezer.com www.cekergezer.com Eymir Gölü (10,004)
 4. Uzak Şehir Tuncel www.cekergezer.com Hakan Aydın Uzak Şehir Tunceli (9,978)
 5. Karantina Adasında Günbatımı www.cekergezer.com Hakan Aydın Karantina Adası Urla (8,920)
 6. Yeşilyayla fotoğrafları Korkuteli Antalya Çekergezer Hakan Aydın Gezgin Fotoğrafçı www.cekergezer.com www.cekergezer.com Yeşilyayla (8,411)
 7. Abant Gölü Bolu Tabiat Parkı Çekergezer Hakan Aydın www.cekergezer.com Abant Gölü (7,859)
 8. Amos Koyu Fotoğrafları, Turunç Marmaris Muğla Çekergezer Hakan Aydın Gezgin Fotoğrafçı www.cekergezer.com www.cekergezer.com Marmaris Gezi Rehberi (7,729)
 9. Kıbrıs Gezilecek Yerler Çekergezer Hakan Aydın www.cekergezer.com www.cekergezer.com Kıbrıs Gezi Rehberi (7,679)
 10. Yılkı Atları Fotoğrafları www.cekergezer.com ÇekerGezeR Hakan Aydın Yılkı Atları (7,565)
 11. www.cekergezer.com Çekergezer Hakan Aydın Fethiye Fotoğraf Festivali Fethiye Gezi Rehberi (7,453)
 12. www.cekergezer.com Çekergezer Hakan Aydın Çeşnigir Köprüsü, Kırıkkale - Turkey Çeşnigir Köprüsü (7,315)
 13. Kıbrıs Gezilecek Yerler Çekergezer Hakan Aydın www.cekergezer.com www.cekergezer.com Mavi Köşk (7,305)
 14. Karacaören Barajı Burdur Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları Gezgin Fotoğrafçı www.cekergezer.com Karacaören Barajı (7,246)
 15. Kırşehir Kaman Fotoğrafları Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları Gezgin Fotoğrafçı www.cekergezer.com Kaman Gezilecek Yerler (7,151)
 16. Alaçatı Ot Festivali Çeşme İzmir Türkiye Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları www.cekergezer.com www.cekergezer.com Alaçatı Ot Festivali (6,867)
 17. Hamamönü Fotoğrafları Ankara Türkiye Çekergezer Hakan Aydın www.cekergezer.com Hamamönü (6,718)
 18. www.cekergezer.com ÇekerGezeR Hakan Aydın Yedigöller, Bolu - Turkey Yedigöller (6,172)
 19. Teos Marina Sığacık'ta Günbatımı www.cekergezer.com Hakan Aydın Sığacık (5,764)
 20. Bayır Köyü Marmaris Eski Yağhane Muğla Türkiye Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları Gezgin Fotoğrafçı Bayır Köyü (5,483)

Archives

Pin It on Pinterest

Share This