Kumlubük Koyu Marmaris Gezi Rehberi

Kumlubük Koyu Fotoğrafları

Marmaris Kumlubük Koyu için yazacak çok fazla bi malzemem yok ama Amos Antik Kentinden çektiğim fotoğraflara ve dokusuna bayıldım. Saatin de etkisiyle fotoğrafları güzel çıktı. Koy çok güzel. Amos ziyaretimden sonra direk dönüş yapmadım. Kumlubük köyüne de girip öyle döndüm. Siz burada böyle bir koyun varlığından haberdar olun yeter.Amos Antik Kenti Kumlubük Koyu Marmaris Muğla Türkiye Gezgin Fotoğrafçı Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları www.cekergezer.com www.cekergezer.comAmos Antik Kentinden Kumblubük Koyu manzarasıKumlubük plajından geçtim. Sahili güzel, denizi güzel, bir kaç restoran mevcut. Diğer Marmaris koylarına nazaran bana daha sakin ve sessiz geldi. Hele tatil mevsimi dışında çok daha dingin bir yer olur diye tahmin ediyorum.Kumlubük Koyu Marmaris Muğla Türkiye Gezgin Fotoğrafçı Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları www.cekergezer.comMini mini minimalist çalışmalar :)

Hafta sonu için ideal

İnsan buraya ne için gelmeli biliyor musunuz? Çok fazla değil. Üç günlüğüne kafa dinlemeye gelmeli. Dış dünyayla bağlantıyı koparmaya gelmeli. Eline kitabını almalı, geçmeli deniz kenarına, sakin sessiz  bir üç gün geçirerek kafa dinlemeli. Ben buna hızlı şarj diyorum. Çok gitmiyor ama çabuk doluyorKumlubük Koyu Marmaris Muğla Türkiye Gezgin Fotoğrafçı Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları www.cekergezer.comEvet imrendim ve o yüzden iki yazımda da kullandım bu fotoğrafı :)

Asıl planımda Kadırga limanı vardı ama bi şekilde yorgunluktan olabilir artık gezmeye halim kalmamıştı ve gitmeden önce planımda olan Kadırga limanını gözden kaçırdım maalesef. Siz mutlaka Kadırga Limanına kadar gidin ve buraya tecrübelerinizi yazmayı unutmayın. Çok bakir bir koy olduğu belli.Kumlubük Koyu Marmaris Muğla Türkiye Gezgin Fotoğrafçı Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları www.cekergezer.comOldukça uzun bir plajı varHaritada yol görünmüyor. Gidilir mi hiç bir fikrim yok ama döndükten sonra internette bulduğum tek tük fotoğrafını görünce pişman olduğumu belirtmek isterimKumlubük Koyu Marmaris Muğla Türkiye Gezgin Fotoğrafçı Çekergezer Hakan Aydın Fotoğrafları www.cekergezer.com

Gezi yazıları ve fotoğraflar için siteme abone olabilirsiniz. Marmaris Gezi Rehberi  Kumlubük Koyu gezi yazısı için görüş ve taleplerinizi aşağıdaki yorum bölümüne yazarak bana ulaşabilirsiniz.

Son gezi yazılarım